Yaptığımız işi seviyoruz ve çalışmalarımız son derece yaratıcı. Harika şeyler tasarlıyoruz.

Mevcut açık konumlarımızı burada bulabilirsiniz. Bize ekibimiz için profesyonel ve kişisel olarak sahip olmanız gerektiğini gösterin.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İK Süreçlerimiz

PR Partners insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği bularak ailemizi genişletmek, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, ekip çalışanları için global kariyer
olanakları oluşturup geliştirmektir.

PR Partners’ın bağlı olduğu değerler ve kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir. Birim müdürlerince gerçekleştirilen mülakatlarla söz konusu pozisyon için mesleki yeterlilik ölçümünden sonra işe alım gerçekleştirilir.

PR Partners ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor. Siz de bu büyük resmin içinde yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi bize kurumsal web sitemiz veya “[email protected]” adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Image
Harika şey

Tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Gelişme

Her zaman yeni içerikleri geliştirmek ve kendimize birşeyler katmak çin çaba gösteriyoruz.

Analiz

Daha iyi bir anlayış elde etmek için karmaşık bir konuyu veya süreci parçalara ayırıp iş bölümlendirmesi ve denetimi yapıyoruz.

Çözüm

Çözüm geliştirme ve test ortamı bir sonun kaç farklı yoldan yapılabileceği gibi konuları kapsar ekip kaliteden ödün vermeden en iyi çözümü bulmalıdır.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Müşterilerimizle yakın çalışan küçük bir deneyimli tasarımcı ve ürün uzmanı grubuyuz.

Sosyal Medya Uzmanı

#prpkariyer

Tasarım ekibinin gözlüklülerini sollayacak sosyal medya uzmanı arıyoruz.

Satış Pazarlama Uzmanı

#prpkariyer

Bir anadolu çocuğu ve pazarcı hırsı ile donatılmış satış makinaları arıyoruz.

Web Tasarım Uzmanı

#prpkariyer

Diğer Web tasarımcı ile kahve içerken sektörden konuşabilecek çılgın web tasarımcı arıyoruz.

E-Ticaret Sorumlusu

#prpkariyer

” Ne bulsa satar ” Dedikleri araştımacı sorumlular arıyoruz.